Mavi Deniz Butik Otel'e Hoşgeldiniz

Hakkımızda

MAVİ DENİZ BUTİK OTEL

2000 yılından beri misafirlerimize sıcak ve unutulmaz bir konaklama deneyimi sunan butik otelimizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Konukseverliği, rahatlığı ve özenli hizmeti bir araya getirerek size evinizde gibi hissettirmek için buradayız.

Neden Biz?

Küçük bir butik otel olarak, size kişiselleştirilmiş hizmet sunmak için tasarlandık. Büyük otellerin karmaşasından uzakta, sakin bir ortamda dinlenmek ve kendinizi özel hissetmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Her misafirimiz, ayrıcalıklı bir deneyim yaşasın diye özel ihtiyaçlarına ve tercihlerine özel olarak ilgi gösteriyoruz.

7
ODA SAYISI
1
RESTAURANT
4
HİZMETLİ SAYISI
26
KAPASİTE

SERVICES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

İletişime Geç
İletişime Geç
Merhabalar
Size nasıl yardımcı olabiliriz?